• Lekcja w-fu na lodowisku

• Dnia 8 lutego grupa dziewcząt z klas VII-VIII w ramach lekcji wychowania fizycznego udała się na lodowisko MOSiR Kutno. Opiekunem i organizatorem wyjścia był Pan Damian Lech, nauczyciel wychowania fizycznego. Celem wycieczki była nauka i doskonalenie techniki jazdy na łyżwach, propagowanie sportu zimowego i aktywnego stylu życia, integracja klasy oraz oczywiście dobra zabawa. Uczniowie chętnie poddali się łyżwiarskim szaleństwom, z ogromną determinacją starali się wygrać z grawitacją na lodowisku. Wszyscy bawili się znakomicie, ponieważ całe lodowisko było do naszej dyspozycji. Zmęczeni, ale wielce szczęśliwi, zrelaksowani i odprężeni wróciliśmy do szkoły ze świadomością, że wyjazd był bardzo udany i należy go w przyszłości koniecznie powtórzyć.

• Lodowisko

• Dnia 6 lutego klasy IV oraz VI w ramach lekcji wychowania fizycznego udały się na lodowisko MOSiR Kutno. Opiekunem i organizatorem wyjścia był Pan Damian Lech, nauczyciel wychowania fizycznego. Celem wycieczki była nauka i doskonalenie techniki jazdy na łyżwach, propagowanie sportu zimowego i aktywnego stylu życia, integracja klasy oraz oczywiście dobra zabawa. Uczniowie chętnie poddali się łyżwiarskim szaleństwom, z ogromną determinacją starali się wygrać z grawitacją na lodowisku. Wszyscy bawili się znakomicie, ponieważ całe lodowisko było do naszej dyspozycji. Zmęczeni, ale wielce szczęśliwi, zrelaksowani i odprężeni wróciliśmy do szkoły ze świadomością, że wyjazd był bardzo udany i należy go w przyszłości koniecznie powtórzyć.

• Walentynki w szkole

• Dzień Zakochanych to nie tylko święto dla dorosłych. Uczniowie naszej szkoły w równym stopniu potrafią celebrować święto miłości. Jest to wyjątkowy dzień, w którym uczymy się wyrażać uczucia i celebrować przyjacielskie więzi. 14 lutego uczniowie naszej szkoły też mogli świętować walentynki. Starliśmy się, żeby tego dnia nie zabrało koloru czerwonego . Działała poczta walentynkowa, która pozwala uczniom na wyrażanie swojej sympatii do koleżanek i kolegów ze szkoły. Niektórzy z nas byli bardzo zaskoczeni miłą niespodzianką w postaci czerwonego serduszka. Na lekcji języka angielskiego również pojawił się akcent Walentynkowy.