• Covid-19

• Szanowni Państwo!

Bardzo prosimy o zapoznanie się z zasadami funkcjonowania szkoły w czasie pandemii covid-19

Plik do pobrania: covid.docx

1. Sprawy administracyjne adresowane do dyrektora,  rady pedagogicznej, rady rodziców i samorządu uczniowskiego należy kierować do sekretariatu szkoły w formie elektronicznej na adres ksp_kutno@interia.pl, kontaktować się  telefonicznie  pod numer 242541461 lub bezpośrednio po telefonicznym uzgodnieniu sprawy, czasu i miejsca załatwienia jej w szkole.

1. Dyrektor kontaktuje się z rodzicami i interesantami zdalnie, korzystając z poczty elektronicznej: e-mail - adres dorotacp@interia.pl, bądź poprzez wiadomość
            w LIBRUSIE lub telefonicznie pod numerem 601498757, a także bezpośrednio na podstawie wcześniejszego ustalenia terminu spotkania.

1.   Dyrektor przyjmuje skargi i wnioski złożone za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie w poniedziałki w godz. od 8.00 do 16.00

• Minister Edukacji Narodowej i Główny Inspektor Sanitarny Jarosław Pinkas skierowali do rodziców uczniów specjalny list, w którym zachęcają do zainstalowania aplikacji ProteGo Safe.

Szefowie MEN i GIS podkreślili, że narzędzie to pozwala ograniczać ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa i wspiera bezpieczny powrót dzieci do szkół.

• DLA UCZNIÓW

• DLA RODZICÓW