• PODRĘCZNIKI DO RELIGII NA ROK 2022/2023

• Podręczniki do klas I – III zamawia Siostra. Proszę nie kupować na własną rękę.

Podręczniki  i ćwiczenia do klasy VII zamawia Siostra. Proszę nie kupować na własną rękę.

Ćwiczenia do klas V - VI zamawia Siostra. Proszę nie kupować na własną rękę.

Podręczniki i ćwiczenia  do klasy IV i VIII kupują uczniowie na własną rękę.

WYKAZ DO POBRANIA :  2023.docx

• Wycieczka do Olsztyna

• W dn. 14-15 czerwca klasy VIII i VII wybrały się wraz ze swoimi opiekunami p. Marzeną, p. Eweliną i p. Magdą na dwudniową wycieczkę na Warmię. Pierwszym punktem naszej wyprawy było Muzeum Bitwy pod Grunwaldem. Uczestniczyliśmy w bardzo ciekawej lekcji historii. Następnie zwiedzaliśmy Stare Miasto w Olsztynie. Wieczorem mogliśmy zagrać w podchody, w bilard oraz w kręgle. Dzień zakończyliśmy przy ognisku nad brzegiem jeziora. Drugiego dnia uczestniczyliśmy w lekcji astronomii w olsztyńskim planetarium oraz rozwiązywalismy zagadki w Muzeum Warmii i Mazur.

• Grabski włącza logiczne myślenie

• W dn. 3 czerwca uczniowie klasy 8: Zuzanna G., Zuzanna M. I Jakub R. brali udział w konkursie matematycznym "Grabski włącza logiczne myślenie". Zuzanna G. zajęła 3 miejsce. Gratulujemy!

• Turniej szachowy

• Dziś odbył się Szkolny Turniej Szachowy. Wzięło w nim udział 12 uczniów : Piotr Krakowiak, Krzysztof Krakowiak, Julianna Zajączkowska, Filip Gryz, Paweł Olczak, Natanael Wacławski, Igor Wiśniewski, Szymon Sobczyk, Michał Czapliński, Gabriel Gallus, Artur Pasichnyk, Dominik Szymański. I miejsce w turnieju zdobył Paweł Olczak II miejsce Artur Pasichnyk III miejsce Julianna Zajączkowska. Gratulujemy! Nagrody ufundowała siostra Dyrektor. Dziękujemy!  W sędziowaniu na turnieju pomagał Krzysztof Czapliński.

• Zwierzęta w kl. 2

• Dnia 13 czerwca 2022 r. w klasie II mieliśmy spotkanie z naszymi milusińskimi. Dzieci przyniosły swoje zwierzątka i mówiły o opiece nad nimi. Na podwórku szkolnym pojawiły się: 4 króliki, dwa chomiki, dwa koty i jeden pies. Na to spotkanie został zaproszony specjalny gość Pan Jakub Kaczorowski z Tymczasowego Domu dla zwierząt "Felkowy Stryszek". Pan Jakub opowiadał o opiece nad zwierzętami, o trosce o nie oraz przybliżył pracę osób w schronisku. Przywiózł że sobą psa Kostka, który został porzucony, a znalazł schronienie W "Felkowym Stryszku". Bylo to bardzo ciekawy i radosny czas dla dzieci i podopiecznych.

• Mam talent

• Niektórzy mówią, że szkoła zabija talent, ale nie dotyczy to naszej szkoły.  Nasza szkoła, to kuźnia talentów, o czym przekonaliśmy się w dniu 01.06  podczas naszego szkolnego SHOW ,, Mam Talent". Wszystkie prace i występy były nietuzinkowe i bardzo ciekawe. Jury miało nie lada problem , aby ocenić talenty uczniów. Jednak po burzliwych obradach wyłoniono zwycięzców":

Prace plastyczne :

I - Marta Karolak - klasa IV